registrační pokladny - na úvodní stránku
Košík    / 

Aktuálně

9.12.2017

Koho se týká elektronická evidence tržeb.

Elektronická evidence tržeb - koho se týká?   více
27.8.2016

Pozvánka na veletrh o ELEKTRONICKÉ EVIDENCI TRŽEB

Vážení obchodní partneři, rádi bychom vás pozvali na Konferenci a veletrh k EET s názvem „ Evidence tržeb v praxi“, která se uskuteční v pátek a sobotu 16. a 17. září 2016 v Brně na BVV v pavilonu E. V příloze naleznete bližší informace o celé akci. Rádi vám představíme naše řešení a...  více
9.8.2016

Rychlá a odolná elektronická pokladna pro Restaurace, bary, pivnice

Hledáte rychlou a odolnou pokladnu do vaší provozovny? Máme pro vás řešení ELZAB K10 .   více


 • - Pokladny CUSTOM a ELZAB
 • Pokladní hardware

  Naše společnost zastupuje pro český trh vynikající italské registrační pokladny a pokladní systémy CUSTOM, RCH a výrobky polské firmy ELZAB. Jako jediná společnost vytváříme pro naše pokladny a pokladní systémy kompletní softwarovou podporu zde v České republice, což nám umožňuje pružně reagovat na legislativní změny, na potřeby trhu i na přání jednotlivých zákazníků. Pracujeme jak s koncovými zákazníky, tak s našimi smluvními prodejci. Programy (firmwary) do pokladen vyvíjíme dle jejich požadavků a v souladu s legislativou ČR a předpokládáme, že je budeme schopni bez problémů přizpůsobit i našemu připravovanému zákonu o elektronické evidenci tržeb.

  Budujeme partnerskou síť EET!

  Podnikáte v oboru zaměřeným na IT, prodáváte elektroniku nebo PC, nebo jste poskytovatel internetu?

  Staňte se naším partnerem i vy!

  PARTNEŘI » 

  Pokladní hardware

  U nás najdete pokladní hardware nejvyšší kvality. V oblasti hardwaru, vybavení a příslušenství pro pokladny nebo pokladní systémy prodáváme pouze ověřené produkty, jejichž hlavními znaky jsou kvalita, stabilita, propracovanost, efektivita a funkčnost. Pro náš ucelený pokladní systém nabízíme nejmodernější pokladní hardware od našich dlouhodobých dodavatelů, jako jsou dotykové LCD pokladny, POS terminály, dotykové a přenosné pokladny, tiskarny účtenek, laserové skenery a čtečky magnetických karet a čárových kódů, magnetických karet, pokladní váhy, záložní zdroje a zákaznické displeje.

 • Pokladny e-shop
 • Pokladní hardware
 • Pokladní kotoučky
 • Servis pokladen
 • Kontakt