registrační pokladny - na úvodní stránku
Košík    / 

Aktuálně

9.12.2017

Koho se týká elektronická evidence tržeb.

Elektronická evidence tržeb - koho se týká?   více
27.8.2016

Pozvánka na veletrh o ELEKTRONICKÉ EVIDENCI TRŽEB

Vážení obchodní partneři, rádi bychom vás pozvali na Konferenci a veletrh k EET s názvem „ Evidence tržeb v praxi“, která se uskuteční v pátek a sobotu 16. a 17. září 2016 v Brně na BVV v pavilonu E. V příloze naleznete bližší informace o celé akci. Rádi vám představíme naše řešení a...  více
9.8.2016

Rychlá a odolná elektronická pokladna pro Restaurace, bary, pivnice

Hledáte rychlou a odolnou pokladnu do vaší provozovny? Máme pro vás řešení ELZAB K10 .   více


 • - Pokladny CUSTOM a ELZAB
 • Pokladny CUSTOM a ELZAB

  Naše společnost zastupuje pro český trh kvalitní italské registrační pokladny EET a pokladní systémy CUSTOM. V minulém roce jsme rozšířili náš sortiment o polské pokladny ELZAB. Nabízíme obchodní pokladny jak pro středně velké a velké prodejny pultového i samoobslužného typu, tak i restaurační systémy pro restaurace, bary, bistra atd.

  Naše registrační pokladny CUSTOM a pokladní systémy charakterizuje špičková kvalita, moderní design a vynikající funkční a technické vlastnosti. Lze je provozovat samostatně, mohou se stát i součástí počítačových sítí. Dovedou obsloužit mnoho externích periferií, komunikují na dálku i on-line. Již nejnižší modely převyšují požadavky většiny uživatelů. Jejich výraznou předností je silný vývojový tým působící přímo v České republice, který zajišťuje vývoj v souladu s moderními trendy i legislativou. Současná řada registračních pokladen zajistí kontrolu, přehlednost a rychlost řízení provozu i personálu. Vložená investice se vrátí především v úspoře času, pohodlí a často v podobě zvýšených tržeb již v krátké době.

 • Pokladny e-shop
 • Pokladní hardware
 • Pokladní kotoučky
 • Servis pokladen
 • Kontakt