registrační pokladny - na úvodní stránku
Košík    / 

Aktuálně

13.9.2019

Parlament schválil start 3 a 4 fáze EET

Parlament dnes schválil návrh novely zákona o evidenci tržeb. Zákon upravuje náběh 3. a 4. fáze evidence tržeb , přináší nejmenším podnikatelům možnost evidovat své tržby ve zvláštním režimu a významným způsobem snižuje DPH na vodné, stočné a stravovací i odborné služby. Zákon nyní míří k podpisu prezidentem republiky a následně bude vyhlášen ve sbírce...  více
10.9.2019

Výměna certifikátů

Pozor na konec platnosti certifikátů.  více
1.9.2019

Úprava frmware pokladny na novelizaci nového daňového zákona.

Aktualizace firmwaru pro pokadny ELZAB K10. Tato aktualizace implementuje změny v zákoně o DPH dané novelou z 1.4.2019. Upgrade pokladen bude prováděn v našem servisním středisku na adrese Dukelská 476/72 , 29301 Mladá Boleslav. Pokladní zařízení prosím posílejte pomocí zásilkové služby.Nahrání nového firmwaru nebudeme provádět na počkání!!! V případě zájmu objednávejte upgrade pomoci servisního...  více


 • - Pokladny CUSTOM a ELZAB
 • Úprava frmware pokladny na novelizaci nového daňového zákona.


  1.9.2019
  Aktualizace firmwaru pro pokadny  ELZAB K10. Tato aktualizace implementuje změny v zákoně o DPH dané novelou z 1.4.2019.

  Upgrade pokladen bude prováděn v našem servisním středisku na adrese Dukelská 476/72 , 29301 Mladá Boleslav. Pokladní zařízení prosím posílejte pomocí zásilkové služby.Nahrání nového firmwaru nebudeme provádět na počkání!!!
  V případě zájmu objednávejte upgrade pomoci servisního formuláře zde.
  Aktualizace pokladny je zpoplatněna částkou 1200 Kč bez DPH + 130 Kč doprava.

  Zákazníci se servisní smlouvou platí pouze dopravu.

  U pokladen Custom a RCH jsme od výrobce úpravu firmawaru nedostali, do doby než se tak stane ukončujeme prodej a servis těchto pokladen těchto výrobců.


 • Pokladny e-shop
 • Pokladní hardware
 • Pokladní kotoučky
 • Servis pokladen
 • Kontakt